Koniec roku już niebawem, zanim więc zaczniemy witać 2016, warto jeszcze na chwilę zatrzymać się przy tym, co było. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie tego, co spotkało nas w tym mijającym, ale jakże pomyślnym dla naszej firmy roku.  

Przybywa pracowników wFirma.pl i nie tylko

Rok 2015 to czas intensywnego rozwoju firmy, wzrosło więc zapotrzebowanie na kolejnych pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem przyczynialiby się do sukcesu naszej firmy. Dlatego też liczba osób w wFirmie.pl  w tak krótkim okresie uległą podwojeniu - na początku roku ekipa nasza liczyła 20 osób, a teraz, w grudniu, jest nas już ponad czterdziestka. Oby tak dalej!

W związku z tym, że naszą kadrę stanowią w znacznej części panie, możemy zdradzić Wam, że trzy z naszych koleżanek już niebawem staną się mamami! Mocno trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązania i czekamy na pierwsze zdjęcia maluszków. Oczywiście, nie zapominamy o zatrudnionych w wFirmie.pl panach i gratulujemy naszemu koledze, który w tym roku po raz pierwszy został tatą.

Więcej ludzi w naszej firmie i więcej metrów kwadratowych

Tak znaczne powiększenie ekipy wFirma.pl wymagało zwiększenia przestrzeni do pracy i dlatego w pierwszych miesiącach roku przenieśliśmy się do nowego biura. Nasza siedziba od 2015 roku mieści się  przy ul. Bolesława Krzywoustego, a przyjazna atmosfera 350-metrowego biura na najwyższym piętrze budynku sprawiła, że szybko się tu zadomowiliśmy.

Dzielimy się wiedzą

Dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniem podczas udziału w VIII edycji Panelu Polskich Przedsiębiorców, organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Nasz Poradnik Przedsiębiorcy nieustannie zyskuje na popularności i intensywnie się rozwija. Regularnie odwiedza go ponad milion czytelników, a tylko w tym mijającym roku zamieściliśmy w nim ponad 1500 nowych publikacji.

Poradnik.wfirma.pl w mijającym roku objął również patronatem medialnym niemal 50 targów, konferencji oraz innych wydarzeń ściśle związanych z tematyką biznesową.

Obiecujemy nadal dbać o to, aby przedsiębiorcy byli na bieżąco z wszelkimi informacjami i nowościami przydatnymi w prowadzeniu biznesu.

Doceniają nas

Ponownie stanęliśmy na podium jednego z najpopularniejszych konkursów branży - ekomersy 2015. Wyróżnienie w  kategorii Najlepsze rozwiązanie IT w e-commerce to duży sukces i motywacja do dalszej pracy.

Nasze narzędzie doceniają także przedsiębiorcy, o czym bez wątpienia świadczą wciąż nowe rejestracje nowych użytkowników systemu wFirma.pl.

Mamy coś w zanadrzu

Rok 2015 upłynął nam pod znakiem ciężkiej pracy i dużej kreatywności. Zrodziło się sporo pomysłów, które sprawiły, iż po raz pierwszy w historii wFirma.pl równoległe pracowaliśmy nad pięcioma wielkimi projektami równocześnie. Ich start planujemy już niebawem i liczymy, że nasze propozycje spodobają się nie tylko obecnym użytkownikom systemu wFirma.

Ponadto ...

Dołączyliśmy do Izby Gospodarki Elektronicznej i staliśmy się partnerem strategicznym ogólnopolskiego projektu wspierającego nowo powstające na polskim rynku firmy o nazwie Program Aktywizacja.

Działo się w tym mijającym 2015 roku, jak sami widzicie, naprawdę wiele. Cieszy nas, że były to tak dobre rzeczy i trzymamy kciuki za to, by ten nadchodzący rok był co najmniej tak samo owocny - o ile nie lepszy. Życzymy wszystkim naszym Klientom pomyślności i samych sukcesów zarówno tych zawodowych, jak i osobistych.

Zespół wFirma.pl